Контактний телефон: (067) 988 90 93.

Надмогильні пам'ятники у Львові, пам'ятники з граніту львів, пам'ятники з мармурової крихти львів

Надмогильні пам'ятники
з граніту та мармурової крихти польського виробництва

Пам'ятники одинарні з граніту львів Пам'ятники подвійні з граніту львів Пам'ятники одинарні з мармурової крихти львів Пам'ятники подвійні з мармурової крихти львів

ФОТО - пам'ятники одинарні з граніту


Реклама у Львові


Памятники з граніту одинарні

Одинарний пам'ятник з граніту встановлюється для одного захоронення. Розмір одинарного гранітного пам'ятника зазвичай становить 1м*2м, але з врахуванням Ваших побажань та особливостей місця встановлення пам'ятника, можемо виготовити одинарний гранітний пам'ятник й іншого розміру. Ми виготовляємо одинарні гранітні пам'ятники з різних видів гранітів українських родовищ. Найбільш поширеними з яких є: Габро, Токівський, Лезниківський, Покостівський, Маславський, Межерічка. Одинарні гранітні пам'ятники з цих видів граніту Ви можете побачити в галереї на нашому сайті.

Допоможемо Вам підібрати форму стели, надгробної плити, додаткові атрибути (вази, лампадки, хрестики, квіти тощо). Запропонуємо цікаві комбінації виробу з різних видів граніту, гравіювання. Гравіювання може бути здійснено кількома шрифтами, написи вкриті позолотою.

Також, для довершеності обраного Вами гранітного виробу, запропонуємо Вам обкласти навколо пам'ятника бруківкою або плитами власного виробництва з польської мармурової крихти. Ширина одної плити - 30 см, товщина - 5 см. Таких плит Ви більше ніде не знайдете! На відміну від бруківки, крізь ці плити не проростає трава, оскільки вони є суцільними, і виглядають як єдине ціле із пам'ятником.