Контактний телефон: (067) 988 90 93.

Надмогильні пам'ятники у Львові, пам'ятники з граніту львів, пам'ятники з мармурової крихти львів

Надмогильні пам'ятники
з граніту та мармурової крихти польського виробництва

Пам'ятники одинарні з граніту львів Пам'ятники подвійні з граніту львів Пам'ятники одинарні з мармурової крихти львів Пам'ятники подвійні з мармурової крихти львів

ФОТО - пам'ятники подвійні з граніту


Реклама у Львові


Памятники з граніту подвійні

Подвійний пам'ятник з граніту встановлюється для двох захоронень, які знаходяться поруч. Найбільш поширеним розміром подвійного гранітного пам'ятника є розмір 1,70 м*2,20 м. Але, з врахуванням Ваших побажань та особливостей місця встановлення пам'ятника, можемо виготовити подвійний гранітний пам'ятник й іншого розміру. Ми виготовляємо подвійні гранітні пам'ятники з різних видів гранітів українських родовищ. Найбільш поширеними з яких є: Габро, Токівський, Лезниківський, Покостівський, Маславський, Межерічка. Подвійні гранітні пам'ятники з цих видів граніту Ви можете побачити в галереї на нашому сайті. Допоможемо Вам підібрати форму стел, надгробних плит (їх може бути одна, дві, три - в залежності від виробу), додаткові атрибути (вази, лампадки, хрестики, квіти тощо). Запропонуємо цікаві комбінації виробу з різних видів граніту. Гравіювання може бути здійснено кількома шрифтами, написи вкриті позолотою. Подвійні гранітні пам'ятники можуть бути як відкритого, так і закритого типу.

Також, для довершеності обраного Вами гранітного виробу, запропонуємо Вам обкласти навколо пам'ятника бруківкою або плитами власного виробництва з польської мармурової крихти. Ширина одної плити - 30 см, товщина - 5 см. Таких плит Ви більше ніде не знайдете! На відміну від бруківки, крізь ці плити не проростає трава, оскільки вони є суцільними, і виглядають як єдине ціле із пам'ятником.