Контактний телефон: (067) 988 90 93.

Надмогильні пам'ятники у Львові, пам'ятники з граніту львів, пам'ятники з мармурової крихти львів

Надмогильні пам'ятники
з граніту та мармурової крихти польського виробництва

Пам'ятники одинарні з граніту львів Пам'ятники подвійні з граніту львів Пам'ятники одинарні з мармурової крихти львів Пам'ятники подвійні з мармурової крихти львів

ФОТО - пам'ятники одинарні з мармурової крихти


Реклама у Львові


Одинарні пам'ятники з крихти

Для виготовлення такого пам'ятника, ми використовуємо мармурову крихту лише польського виробництва. Мармурова крихта - це обробний матеріал, який отримують шляхом дроблення мармуру. Мармурова крихта має насичену палітру кольорів, є екологічно чистим матеріалом і відрізняється своєю економічністю, порівняно з іншими матеріалами. Для додання певного відтінку пам'ятникам з мармурової крихти, ми використовуємо спеціальні барвники чеського виробництва. Готовий надмогильний одинарний пам'ятник в обов'язковому порядку покривається якісним іспанським лаком, що додатково забезпечує довговічність пам'ятнику та позитивно впливає на його зовнішній вигляд, надаючи легкий блиск.

Розмір одинарного пам'ятника з мармурової крихти зазвичай становить 0,90м*1,90м, але з врахуванням Ваших побажань та особливостей місця встановлення пам'ятника, можемо виготовити одинарний пам'ятник й іншого розміру. Одинарні пам'ятники з мармурової крихти польського виробництва Ви можете побачити в галереї на нашому сайті. Допоможемо Вам підібрати форму стели, надгробної плити, додаткові атрибути (вази, лампадки, хрестики, квіти тощо). Пам'ятник може бути виконаний як повністю з мармурової крихти, так і комбінований (з мармурової крихти та габбро). Також, для довершеності обраного Вами гранітного виробу, запропонуємо Вам обкласти навколо пам'ятника бруківкою або плитами власного виробництва з польської мармурової крихти. Ширина одної плити - 30 см, товщина - 5 см. Таких плит Ви більше ніде не знайдете! На відміну від бруківки, крізь ці плити не проростає трава, оскільки вони є суцільними, і виглядають як єдине ціле із пам'ятником.