Контактний телефон: (067) 988 90 93.

Надмогильні пам'ятники у Львові, пам'ятники з граніту львів, пам'ятники з мармурової крихти львів

Надмогильні пам'ятники
з граніту та мармурової крихти польського виробництва

Пам'ятники одинарні з граніту львів Пам'ятники подвійні з граніту львів Пам'ятники одинарні з мармурової крихти львів Пам'ятники подвійні з мармурової крихти львів

ФОТО - пам'ятники подвійні з мармурової крихти


Реклама у Львові


Подвійні пам'ятники з крихти

Для виготовлення такого пам'ятника, ми використовуємо мармурову крихту лише польського виробництва. Мармурова крихта - це обробний матеріал, який отримують шляхом дроблення мармуру. Мармурова крихта має насичену палітру кольорів, є екологічно чистим матеріалом і відрізняється своєю економічністю, порівняно з іншими матеріалами. Для додання певного відтінку пам'ятникам з мармурової крихти, ми використовуємо спеціальні барвники чеського виробництва. Готовий надмогильний подвійний пам'ятник в обов'язковому порядку покривається якісним іспанським лаком, що додатково забезпечує довговічність пам'ятнику та позитивно впливає на його зовнішній вигляд, надаючи легкий блиск.

Розмір подвійного пам'ятника з мармурової крихти зазвичай становить 1,30м*1,90м, але з врахуванням Ваших побажань та особливостей місця встановлення пам'ятника, можемо виготовити подвійний пам'ятник й іншого розміру. Подвійні пам'ятники з мармурової крихти польського виробництва Ви можете побачити в галереї на нашому сайті. Допоможемо Вам підібрати форму стели, надгробної плити, додаткові атрибути (вази, лампадки, хрестики, квіти тощо). Пам'ятник може бути виконаний як повністю з мармурової крихти, так і комбінований (з мармурової крихти та габбро). Запропонуємо цікаві комбінації виробу (наприклад: дві стели, хрест, тумба, верхня надгробна плита виготовлені з габбро, нижні плити - з мармурової крихти польського виробництва та покриті іспанським лаком). Гравіювання може бути здійснено кількома шрифтами, написи вкриті позолотою.

Також, для довершеності обраного Вами гранітного виробу, запропонуємо Вам обкласти навколо пам'ятника бруківкою або плитами власного виробництва з польської мармурової крихти. Ширина одної плити - 30 см, товщина - 5 см. Таких плит Ви більше ніде не знайдете! На відміну від бруківки, крізь ці плити не проростає трава, оскільки вони є суцільними, і виглядають як єдине ціле із пам'ятником.