Контактний телефон: (067) 988 90 93.

Надмогильні пам'ятники у Львові, пам'ятники з граніту львів, пам'ятники з мармурової крихти львів

Надмогильні пам'ятники
з граніту та мармурової крихти польського виробництва

Пам'ятники одинарні з граніту львів Пам'ятники подвійні з граніту львів Пам'ятники одинарні з мармурової крихти львів Пам'ятники подвійні з мармурової крихти львів

Пам'ятники з мармурової крихти у Львові


Реклама у Львові


Пам'ятники з мармурової крихти

Пам'ятники з мармурової крихти, виготовлення пам'ятників з мармурової крихтиДосить популярною ритуальною послугою є виготовлення пам'ятників з мармурової крихти. Саме слово «мармур» прийшло до нас з грецької «марморос», що означає бездоганно-білий камінь.

Мармурова крихта - це обробний матеріал, який отримують шляхом дроблення мармуру (бракованих плит або неліквідних шматків мармуру).

Виготовлення пам'ятників з мармурової крихти дозволяє зробити їх живими, тому що мармур це живий камінь. Дійсно, жива різноманітність відтінків самого мармуру і краса структури його молекул роблять цей камінь практично незамінним матеріалом архітектури. За кольоровою гамою мармури бувають кольорові і білі.

Також мармурова крихта чудово піддається поліровці і шліфуванню, має насичену палітру кольорів, є екологічно чистим матеріалом і відрізняється економічністю, порівняно з іншими матеріалами, з яких виготовляються пам'ятники.