Контактний телефон: (067) 988 90 93.

Надмогильні пам'ятники у Львові, пам'ятники з граніту львів, пам'ятники з мармурової крихти львів

Надмогильні пам'ятники
з граніту та мармурової крихти польського виробництва

Пам'ятники одинарні з граніту львів Пам'ятники подвійні з граніту львів Пам'ятники одинарні з мармурової крихти львів Пам'ятники подвійні з мармурової крихти львів

Пам'ятники з граніту у Львові


Реклама у Львові


Пам'ятники з граніту

Пам'ятники з граніту Львів Одним з найпопулярніших видів пам'ятників є пам'ятники з граніту. Граніт відрізняється особливою міцністю, довговічністю і стійкістю до зовнішнього впливу. Нанесені на нього написи і зображення зберігаються десятиліттями. Пам'ятники з цільних шматків натуральних каменів, таких, як базальт, мармур, граніт і т.д. є досить дорогими.
Багато замовлень надходить на пам'ятники з мармурової крихти (мозаїка). При вмілій обробці ці пам'ятники не поступляться в довговічності мармуровим, але не зможуть конкурувати з самими стійкими - гранітними.

Пам'ятники з граніту ЛьвівПам'ятники з граніту роблять з матовою або глянцевою поверхнею, повністю відполіровані з усіх сторін або з імітацією відколу каменю. Найбільш популярна форма - брила, нерівне вітрило, стела. На них наносять малюнки, фотографії, написи.

Пам'ятники з гранітної і мармурової крихти також досить популярні. Крихта каменю полімеризується при особливих температурних умовах, і формується моноліт, якому потім надають потрібну форму. При заливанні в форму вставляються гранітні або мармурові декоративні плити (віньєтки), на яких потім виконуються написи і малюнки.