Контактний телефон: (067) 988 90 93.

Надмогильні пам'ятники у Львові, пам'ятники з граніту львів, пам'ятники з мармурової крихти львів

Надмогильні пам'ятники
з граніту та мармурової крихти польського виробництва

Пам'ятники одинарні з граніту львів Пам'ятники подвійні з граніту львів Пам'ятники одинарні з мармурової крихти львів Пам'ятники подвійні з мармурової крихти львів

Виготовлення пам'ятників у Львові


Реклама у Львові


Виготовлення пам'ятників у Львові

Виготовлення пам'ятників у Львові Встановити в пам'ять про померлу близьку людину пам'ятник - це те незначне, що можуть зробити родичі та друзі в пам'ять втрати. Людина, що прожила гідне життя і заслужила шану і повагу, має право на пам'ять. Виготовлення пам'ятників з різних матеріалів і надання супутніх послуг - спеціалізація нашої майстерні.

Виготовлення пам'ятника починається зі створення ескізу проекту. Враховуються всі побажання і вимоги - матеріал виконання, написи і малюнки, їх розміщення, форма, релігійна і загальна тематика, колір і розмір. Результатом цієї роботи є унікальні моделі. Виготовлення пам'ятників у Львові Можна сказати, що пам'ятник - це мала архітектурна форма або твір скульптури. Після затвердження ескізу створюється його тривимірна модель, а потім виготовляється сам пам'ятник. Потім відбувається остаточне доопрацювання, відповідно до ескізу наносяться написи і малюнки, при необхідності вони покриваються захисними лаками або плівками. Найбільш складним вважається виготовити пам'ятник із граніту або мармуру. Ці матеріали - самі стійкі до впливу людини для коригування форми.